Odwiedź  nas

ul. Dąbrowskiego 29

63-000 Środa Wlkp.

Skontaktuj się z nami

kontakt@dance-art.pl

+48 796 417 309 

Rurka, czyli elementy siły, elastyczności i tańca na drążku pionowym. To zajęcia na których punkcie każdy może się zakręcić. Kształtują wytrwałość, siłę, determinację.  Zajęcia są połączeniem ćwiczeń siłowych, fitness oraz tańca. Poza nauką poszczególnych figur wzbogacone są o wzmacnianie i rozciąganie bardzo ważne przy ćwiczeniach na rurze. Zajęcia przeznaczone dla osób o różnych stopniach zaawansowania. Siłę i równowagę pomożemy Wam wypracować na zajęciach. 
Strój na zajęcia: krótkie spodenki i bluzka bez rękawów/top.

Ważne informacje:

- poziom zajęć dopasowany jest do możliwości uczestników. Zaczynamy od prostych i bezpiecznych figur, by przygotować Twoje ciało (i często głowę) do trudniejszych ewolucji.

- będziesz pod opieką instruktora, który pomóc, wytłumaczyć oraz asekurować. 

- dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Po pierwsze: najlepszy, a co za tym: bezpieczny sprzęt. Po drugie: program dopasowany do poziomu uczestników. Choć trudniejsze figury często kuszą by ich spróbować, my wiemy, że ciało musi być odpowiednio przygotowane do ich wykonania. Po trzecie: asekuracja - instruktor jest na zajęciach po to by uczyć, wspierać słowem, ale również ramieniem (dosłownie!) 


I nie ważne, czy jesteś niska czy wysoka; czy masz płaski brzuch, czy kilka fałdek - to zajęcia, na których nauczysz się figur i przejść, ale przede wszystkim zdobędziesz pewność siebie, zawalczysz o pokonywanie swoich barier, staniesz się SILNIEJSZA (w głowie i w ciele). 

Spróbuj, nie pożałujesz :) 

POLE DANCE

Pole dance dla dorosłych

Pole dance, aerial hoop Środa Wielkopolska