Skontaktuj się z nami

kontakt@dance-art.pl

+48 796 417 309 

Odwiedź  nas

ul. Dąbrowskiego 29

63-000 Środa Wlkp.

Zbliża się Wasz Wielki Dzień? 
Chcecie zachwycić swoich gości zjawiskowym tańcem? A może chcecie nauczyć się podstawowych kroków, by pewnie czuć się na parkiecie?
Mamy dla Was Indywidualne zajęcia, na których program zostanie dostosowany do Waszych potrzeb.
Niech czas przygotowań będzie dla Was czymś wyjątkowym.
I pamiętajcie: nie zostawiajcie tego na ostatni moment! 😉

PIERWSZY TANIEC

Bachata solo-zajęcia dla kobiet ♥Bachata to taniec, który został zapoczątkowany na Dominikanie, jednak przechodząc przez Europę jej charakter zmienił się na bardziej sensualowy. W trakcie zajęć solo dla Pań będziemy pracować nad tym aby dobrze czuć się w swoim ciele, aby nasz ruch i sposób poruszania się były kobiece. Zajęcia podzielone będą na dwie części, zaczniemy od pracy nad ciałem, aby ruch nabrał delikatności i płynności, następnie uczyć będziemy się zmysłowej bachatowej choreografii.

BACHATA

Wejdź do naszego tanecznego świata!

Poczuj się swobodnie na parkiecie, poznaj swoje ciało i prowadź je tak, jak podyktuje Ci serce. Znajdź zajęcia dla siebie lub swojego dziecka. Daj się ponieść tej wspaniałej aktywności jaką jest taniec.

Zajęcia akrobatyczne wpływają na usprawnienie koordynacji ruchowej dzieci. Obejmują naukę podstawowych elementów akrobatycznych jak stanie na głowie, rękach, przerzuty bokiem oraz bardziej zaawansowanych jak przerzuty, przejścia, salta. 

AKROBATYKA

Zajęcia przeznaczone dla dziewczynek. Dzieci na zajęciach tworzą kombinacje ruchowe do muzyki, w trakcie których prezentują swoje umiejętności gibkości, skoczności, zwinności oraz poczucia rytmu. Dzieci uczą się także podstaw techniki pracy z przyborami (skakanka i obręcz) oraz podstaw akrobatyki. Zajęcia wpływają na wszechstronny rozwój organizmu, rozwijają sprawność fizyczną oraz elastyczność ciała, kształtują właściwą postawę, równowagę oraz estetykę ruchu. 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA