Odwiedź  nas

ul. Dąbrowskiego 29

63-000 Środa Wlkp.

Skontaktuj się z nami

kontakt@dance-art.pl

+48 796 417 309 

Zajęcia dla najmłodszej grupy wiekowej 4-6 lat wprowadzające w świat akrobatyki tej na podłodze oraz w powietrzu. 
To zajęcia które: otwierają drogę do poznania i rozwoju pasji, rozwijają świadomość ciała i ruchu, kształtują postawę dziecka, budują odpowiedzialność, uczą współpracy w grupie oraz pozytywnej dyscypliny.
Podzielone są na dwie części: 1) podstawy akrobatyki i ćwiczenia ogólnorozwojowe na materacu, 2) akrobatyka powietrzna na hamaku.

AKRO START

POLE DANCE

Aerial Hoop to połączenie akrobatyki powietrznej, gimnastyki artystycznej i tańca na podwieszanych kołach akrobatycznych. Na zajęciach będziemy zwracać uwagę na wzmocnienie mięśni, rozciągnięcie, nauki chwytów, figur oraz przejść pomiędzy nimi.
Strój obowiązujący na zajęciach: wygodny, nie krępujący ruchów, zakrywający pas uda i łydki (legginsy, body). 

AERIAL HOOP

Aerial Hoop to połączenie akrobatyki powietrznej, gimnastyki artystycznej i tańca na podwieszanych hamakach (szarfach). Na zajęciach będziemy zwracać uwagę na wzmocnienie mięśni, rozciągnięcie, nauki plątań, figur oraz przejść pomiędzy nimi. To możliwość pobujania niczym w chmurach i poza częścią treningową zrelaksowania się w objęciach przyjemnego materiału. 
Strój obowiązujący na zajęciach: wygodny, nie krępujący ruchów, zakrywający pas uda i łydki (legginsy, body). 

AERIAL HAMMOCK

Zajęcia przeznaczone dla dziewczynek. Dzieci na zajęciach tworzą kombinacje ruchowe do muzyki, w trakcie których prezentują swoje umiejętności gibkości, skoczności, zwinności oraz poczucia rytmu. Dzieci uczą się także podstaw techniki pracy z przyborami (skakanka i obręcz) oraz podstaw akrobatyki. Zajęcia wpływają na wszechstronny rozwój organizmu, rozwijają sprawność fizyczną oraz elastyczność ciała, kształtują właściwą postawę, równowagę oraz estetykę ruchu. 

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA

Zajęcia akrobatyczne wpływają na usprawnienie koordynacji ruchowej dzieci. Obejmują naukę podstawowych elementów akrobatycznych jak stanie na głowie, rękach, przerzuty bokiem oraz bardziej zaawansowanych jak przerzuty, przejścia, salta. 

AKROBATYKA

Zajęcia dla dzieci i młodzieży