Wejdź do naszego powietrznego świata! <3

POLE DANCE

Nowa forma fitness wykorzystująca drążek pionowy, przełamuje schemat standardowych zajęć fitness. Rozwija sprawność fizyczną i wpływa na jakoś życia oraz pewność siebie. Zajęcia są połączeniem ćwiczeń siłowych, fitness oraz tańca. Poza nauką poszczególnych figur wzbogacone są o wzmacnianie i rozciąganie bardzo ważne przy ćwiczeniach na rurze. Zajęcia przeznaczone dla osób o różnych stopniach zaawansowania. Siłę i równowagę pomożemy Wam wypracować na zajęciach. 

AERIAL HOOP

AERIAL HAMMOCK

Aerial Hoop to połączenie akrobatyki powietrznej, gimnastyki artystycznej i tańca na podwieszanych kołach. Na zajęciach będziemy zwracać uwagę na wzmocnienie mięśni, rozciągnięcie, nauki chwytów, węzłów oraz przejścia między figurami. Strój obowiązujący na zajęciach: wygodny, nie krępujący ruchów, bez zamków, sprzączek itp. Zakrywający pas uda i łydki (legginsy, body). Ćwiczymy bez butów, na bosaka.

Aerial Hammock to połączenie akrobatyki powietrznej, gimnastyki artystycznej i tańca. Na zajęciach będziemy zwracać uwagę na wzmocnienie mięśni, rozciągnięcie, nauki chwytów, węzłów oraz przejścia między figurami. Strój obowiązujący na zajęciach: wygodny, nie krępujący ruchów, bez zamków, sprzączek itp. Zakrywający pas uda i łydki (legginsy, body). Ćwiczymy bez butów, na bosaka.

Chcesz zakręcić się na rurce, zawisnąć na kole lub otulić się w hamaku? Dołącz do miłośników świata widzianego do góry nogami. Wzmocnij swoje ciało, poczuj się pewnie i podejmij kolejne wyzwanie a na pewno nie pożałujesz! 
Prowadzimy grupy treningowe rekreacyjne w których z pewnością sobie poradzisz niezależnie czy masz 6 czy 30 lat ;-) 
W naszym zespole mamy również prawdziwych mistrzów, którzy stają na podium krajowych jak i międzynarodowych zawodów.  

Zobacz nasze osiagnięcia

Odwiedź  nas

ul. Dąbrowskiego 29

63-000 Środa Wlkp.

Skontaktuj się z nami

kontakt@dance-art.pl

+48 796 417 309