Patrycja Maciejewska

Patrycja Maciejewska

JAZZ, POLE DANCE, POLE SPORT, PIERWSZY TANIEC, PUMP, MISJA SZPAGAT

Średzianka, pasjonatka wszelkich form ruchu, pomysłodawczyni Dance-art i Pole-art. Od wielu lat związana z muzyką. Nieustannie rozwija swoje umiejętności taneczne, ale największą radość sprawa jej dzielenie się swoją pasją, jaką jest taniec. To właśnie zainspirowało ją do otwarcia własnego studia tańca i fitnessu.
Pierwsze taneczne kroki stawiała w grupie Orkiestry Dętej OSP w Środzie Wielkopolskiej, gdzie obecnie jest tamburmajorem i choreografem najstarszej grupy tanecznej w Orkiestrze.
Swoją wiedzę i talent wykorzystała tworząc choreografie do spektakli „Chicago” i „Nędznicy” realizowanych w Ośrodku Kultury w Środzie Wlkp., które zostały pozytywnie odebrane przez średzką publiczność, a spektakl „Chicago” został wybrany przez czytelników Gazety Średzkiej wydarzeniem 2010 roku. Były również teledyski, pokazy, cheerleaderki – wszystko związane z tańcem i ruchem.
Swoje umiejętności rozwija na licznych warsztatach tanecznych prowadzonych przez pedagogów z Polski oraz Europy, m.in. Luciano di Natale, Michał Piróg, Adam Parson, Jean-claude Marignale , Jose de la Cruz.
Jest licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, Zumba Sentao, Zumba Gold, Zumba Kids, Zumba Step, Strong by Zumba oraz Piloxing i Jump.
Instruktor pole dance.
Patrycja jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. Fryderyka Chopina w Poznaniu z uzyskanym tytułem zawodowym: Muzyk specjalność wokalista w zakresie śpiewu solowego. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Instruktorzy

Kontakt

ul. Dąbrowskiego 29, Środa Wlkp.

Dance-Art | Pole-art
ul. Dąbrowskiego 29
Środa Wlkp.
Tel: 506-146-999 | 796-417-309
E-mail: kontakt@dance-art.pl