Marta Grześkiewicz

JUMP, JUMP&FUN, FITNESS, PUMP, BRZUCH-UDA-POŚLADKI, TRENER PERSONALNY

Różne formy aktywność fizycznej towarzyszyły mi dawna, ale zakochała się w zajęciach JUMP. Po roku intensywnych treningów spełniłam jedno ze swoich marzeń – odbyłam profesjonalne szkolenie i została licencjonowaną instruktorką Fit nad Jump – bezpiecznych zajęć na trampolinach. W ten sposób zamieniłam pasję w wymarzoną pracę.

Na tym moja droga się nie kończy, ponieważ już kilka miesięcy później zostałam trenerką personalną po odbyciu szkoleń PFS Gym Instructor oraz PFS Personal Trainer w jednej z najlepszych szkół polskiego fitnessu posiadającej akredytacje międzynarodowe: ProFi Fitness School. Z powodzeniem odbyłam także szkolenia Aktywny Senior oraz Pump&Tone. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę podczas konwencji fitness, zjazdów trenerów personalnych oraz warsztatów.

Obecnie jestem studentką fizjoterapii oraz uczę się jako technik masażysta. Kierunki, w których się kształcę pomagają mi w doborze ćwiczeń dla podopiecznych. W trakcie zajęć najważniejsze dla mnie jest Twoje bezpieczeństwo, dlatego uzupełniam wiedzę pod kontem fizjoterapii. Do zobaczenia na zajęciach.

Instruktorzy

Kontakt

ul. Dąbrowskiego 29, Środa Wlkp.

Dance-Art | Pole-art
ul. Dąbrowskiego 29
Środa Wlkp.
Tel: 506-146-999 | 796-417-309
E-mail: kontakt@dance-art.pl